دسته‌ها
مقالات

غلامعلی فلاح فوت کرد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، بهادر باقری، عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی با اعلام این خبر نوشت: «روح دکتر غلامعلی فلاح، استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه خوارزمی، سه‌شنبه (یازدهم شهریور ۱۳۹۹) پس از دوره‌ای تحمّل رنج طاقت‌فرسای بیماری به ملکوت اعلی پیوست.

غلامعلی فلاح درگذشت

غلامعلی فلاح ‌قهرودی، استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه خوارزمی بود. او لیسانس خود را در سال ۱۳۵۶ از دانشگاه اراک، فوق لیسانس را در سال ۱۳۶۲ از دانشگاه تربیت معلم و دکتری را در سال ۱۳۷۲ از دانشگاه تهران گرفت. معاونت اداری مالی دانشگاه تربیت معلم، معاونت دانشجویی دانشگاه تربیت معلم، معاونت عمرانی دانشگاه تربیت معلم، مسئولیت و عضویت در کمیته گزینش استاد دانشگاه تربیت معلم و … بخشی از مسئولیت‌های درون دانشگاهی او بودند. از آثار فلاح می‌توان به «فرهنگ لغات و ترکیبات شعر عصر سامانی (رودکی و شاعران هم­‌عصر و بی­‌دیوان)»، «پروین اختر آزادگی»، «ادب­نامه»، «رستم و سهراب» و چندین مقاله اشاره کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: غلامعلی فلاح فوت کرد – نیوز

https://www.news.ir/170721/%D8%BA%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D9%81%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D9%81%D9%88%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D8%AF/

حوادث