دسته‌ها
مقالات

عکس جنازه یک مرد در صحنه مرگ فجیع / سقوط در چاهک آسانسور – نیوزبازنشر خبر از news.ir

کارگر جوان حین کار در ساختمان نیمه‌کاره از طبقه چهارم ساختمان به چاهک آسانسور سقوط کرد و جان باخت.

به گزارش رکنا ، حوالی ساعت ۹ صبح روز گذشته پس از اعلام ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران به ایستگاه ۷۸ این سازمان مبنی بر سقوط کارگر از ارتفاع، آتش‌نشانان بلافاصله به محل حادثه در شهرک مشیریه، خیابان سازمان آب، کوچه قربانخانی اعزام شدند.

امیر رابعی؛ فرمانده حاضر در محل حادثه، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده شد کارگری ۲۰ ساله حین کار در طبقه چهارم یک ساختمان نیمه‌کاره درحال ساخت، ناگهان به چاهک آسانسور طبقه همکف سقوط کرده بود.

وی افزود: بنابر اظهار عوامل اورژانس حاضر در محل، پس از انجام معاینات اولیه، متأسفانه مرگ وی بر اثر شدت ضربه ی وارده تأیید شد.

سقوط مرگبار کارگر جوان از طبقه چهارم ساختمان در تهران

این فرمانده آتش‌نشانی تصریح کرد: نیروهای عملیات بلافاصله پس از فراهم کردن شرایط ایمن در محل با استفاده از ابزار و تجهیزات لازم خود را به داخل چاهک رساندند و پس از فیکس کردن، جسد وی را به سطح زمین منتقل کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از تحویل جسد به عوامل انتظامی برای سیر مراحل قانونی و ارائه تذکرات لازم ایمنی به سازنده ملک، با جمع‌آوری تجهیزات به عملیات خود پایان دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

سقوط مرگبار

آسانسور

آسانسور تهران

 

لینک منبع: عکس جنازه یک مرد در صحنه مرگ فجیع / سقوط در چاهک آسانسور – نیوز

https://www.news.ir/126602/%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%AC%D9%86%D8%A7%D8%B2%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D8%AD%D9%86%D9%87-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D9%81%D8%AC%DB%8C%D8%B9-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%D8%AF/

حوادث