دسته‌ها
مقالات

عملیات ظهر امروز در دزاشیب تهران / یک مرد زنده به گور شد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: ​سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از جانباختن یک تن بر اثر ریزش یک چاه در محله دزاشیب خبر داد.

عملیات ظهر امروز در دزاشیب تهران / یک مرد زنده به گور شد

به گزارش رکنا، جلال ملکی درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ١٢:٣١ دقیقه ظهر روز جاری یک مورد حادثه محبوس شدن داخل چاه در محله دزاشیب خیابان فلاحی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله دو ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان در حال ساخت بود که کارگران در قسمت حیاط در حال حفر چاه بودند. زمانی که در عمق هفت متری این چاه در حال کار بودند به یکباره دیواره های چاه تخریب می شود و بیش از چهار متر خاک از دیواره های چاه فرو میریزد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: زمان ریزش چاه یک کارگر در داخل چاه حضور داشت. این کارگر زیر حجم زیاده از خاک محبوس شده بود که آتش نشانان عملیات خود را آغاز کردند. با توجه به اینکه بخشی از خاک مجددا در حال ریزش بود آتش نشانان ایمن سازی لازم را انجام دادند و پس از مدت زیادی تلاش این فرد را که مردی چهار ساله با تابعیت افغان بود از زیر حجم زیادی خام خارج کردند.

ملکی تصریح کرد: زمانی که این فرد به عوامل اورژانس تحویل داده شد مشخص شد که وی جان خود را از دست داده است. محل به مالکان و مسئولان ساختمان تحویل داده شد و ساعت١٩:۵٢ دقیقه عملیات به پایان رسید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: عملیات ظهر امروز در دزاشیب تهران / یک مرد زنده به گور شد – نیوز

https://www.news.ir/173742/%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B8%D9%87%D8%B1-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%A8-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B1/

حوادث