دسته‌ها
مقالات

صحنه ای باورنکردنی در قبرستان کرج / قدر شناسی سگ ها از حامی حیوانات بعد از مرگش + عکس – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: مادر عماالدین سجادی از فعالان زیست محیطی کشور وقتی برای خواندن فاتحه سر مزار پسرش رفت صحنه ای عجیب دید که شوکه شد.

صحنه ای باورنکردنی در قبرستان کرج / قدر شناسی سگ ها از حامی حیوانات بعد از مرگش + عکس

روز پنجشنبه مادر گرامی سید عمادالدین سجادی که به مزارش رفته بودند متوجه حضور دو سگ در مزار او شدند. این دو سگ همان سگ هایی بودند که عماد هر روز به آنان رسیدگی می کرد و هرزگاهی آنان را برای شستشو به خانه می آورد. حتی برای این دو سگ اسم نیز گذاشته بود که یکی قهوه ای و دیگری کوچولو نام داشت.

به گزارش رکنا ، مدیر آرامستان می گوید که متوجه حضور سگ ها در آرامستان شده بودیم و فکر می کردیم که دلیل خاصی ندارد تا اینکه متوجه شدیم این دو سگ و تعدادی از سگ های دیگر هر روز فقط بر سر مزار یک نفر می آیند و آن هم مزار عماد است تا به او سر بزنند.

صحنه ای شوکه کننده سر مزار عماالدین سجادی فعال محیط زیست کرجی

سید عمادالدین حیرت سجادی یکی از اعضای فعال مجمع فعالان زیست محیطی کشور در کرج بود که طی سالیان دراز صادقانه به امداد و نجات حیوانات بی سرپناه پرداختند و تمام تلاش خود را در راستای حفاظت از محیط زیست و حمایت از حیوانات به کار بستند. او ۴ ماه پیش بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت و‌ همه ما را تنها گذاشت الخصوص این سگ های زبان بسته را.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: صحنه ای باورنکردنی در قبرستان کرج / قدر شناسی سگ ها از حامی حیوانات بعد از مرگش + عکس – نیوز

https://www.news.ir/117245/%D8%B5%D8%AD%D9%86%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D8%A8%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D8%AC-%D9%82%D8%AF%D8%B1/

حوادث