دسته‌ها
مقالات

سوله شهرری آتش گرفت + عکس – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سیدجلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک کارگاه صنعتی در شهرری، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۸:۴۰ صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک کارگاه صنعتی و تولیدی واقع در شهرری، خیابان شهید رجایی، خیابان ترانسفور به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه امکانات کامل خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران افزود: محل حادثه سوله‌ای مسقف با سقفهای شیروانی به وسعت حدودی ۵۰۰ متر بود که در زمینه تولید و نگهداری روکشهای صندلی فعالیت می‌کرد.

وی خاطرنشان کرد: در نیم طبقه بالایی به وسعت حدود ۲۰۰ متر بسته‌های تولید شده روکش و صندلی آماده و ابر، اسفنج و پارچه در حجم زیاد نگهداری می‌شد که در آن آتش‌سوزی روی داده بود.

ملکی با اشاره به متصاعد شدن دود حاصل از آتش‌سوزی از درزهای این سوله به بیرون از آن، بیان کرد: آتش‌نشانان عملیات را آغاز کرده و موفق به کنترل آن شدند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: در نهایت از سرایت آتش به طبقه پایینی، سوله‌ها و کارگاه‌های همجوار جلوگیری شد؛ این حادثه مصدوم و تلفات جانی برجای نگذاشت، در ساعت ۱۰:۳۷ بعد از پایان عملیات، لکه‌گیری و ایمن‌سازی، محل حادثه تحویل مالکان و مسئولان شد و آتش‌نشانان به ایستگاه‌های خود مراجعت کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 مهار آتش در سوله بزرگ صنعتی

لینک منبع: سوله شهرری آتش گرفت + عکس – نیوز

https://www.news.ir/173590/%D8%B3%D9%88%D9%84%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%AA%D8%B4-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA-%D8%B9%DA%A9%D8%B3/

حوادث