دسته‌ها
مقالات

سلاخی مرد کوه چناری در درگیری خیابانی – نیوزبازنشر خبر از news.ir

فرمانده انتظامی شهرستان کوه چنار گفت:با تلاش مأموران انتظامی این شهرستان، قاتلی که با سلاح سرد مرد ۴۱ ساله ای را به قتل رسانده و متواری شده بود، در کمتر از نیم ساعت شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ ” لطف اله محمدی” در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام وقوع یک فقره درگیری در یکی از روستاهای شهرستان به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ ، بلافاصله مأموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام و پس از حضور در محل با پیکر بی جان یک مرد ۴۱ ساله مواجه شدند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه توسط ماموران انتظامی مشخص شد که قاتل در درگیری با مرد ۴۱ ساله با سلاح سرد وی را به قتل رسانده و بلافاصله از صحنه جرم متواری شده است.

سرهنگ محمدی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته و با اقدام به موقع و هوشمندانه، مأموران انتظامی موفق شدند در کمتر از نیم ساعت قاتل را شناسایی و وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کوه چنار تصریح کرد: قاتل پس از دستگیری به جرم خود مبنی بر به قتل رساندن مرد ۴۱ ساله با ضربه چاقو اعتراف و انگیزه خود از ارتکاب قتل را مسائل شخصی عنوان کرد.

وی با بیان اینکه قاتل پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد، تأکید کرد: نیروی انتطامی با افرادی که به صورت فردی و یا جمعی اقدام به شرکت در نزاع‌های خیابانی کرده، به صورت قاطعانه و قانونی برخورد می‌ کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: سلاخی مرد کوه چناری در درگیری خیابانی – نیوز

https://www.news.ir/169252/%D8%B3%D9%84%D8%A7%D8%AE%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D9%88%D9%87-%DA%86%D9%86%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/

حوادث