دسته‌ها
مقالات

سقوط یک امدادگر از ارتفاع در جریان اطفای حریق/ تلاش برای مهار آتش سوزی دشتگل اندیکا ادامه دارد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، محسن طاهری در توضیح این خبر اظهار کرد: از زمان وقوع این آتش سوزی نیروهای محلی و امدادی به منطقه اعزام شدند و هم اکنون در منطقه مستقر شده و در حال کنترل آتش هستند.
او گفت: آتش سوزی در منطقه صعب العبوری اتفاق افتاده است که دسترسی به این منطقه به سختی حاصل می شود.
به گفته بخشدار بخش مرکزی اندیکا صبح امروز در عملیات اطفای حریق یکی از نیروهای منابع طبیعی با سقوط از صخره دچار حادثه شده است.
محسن طاهری افزود: تا این لحظه حال عمومی این امدادگر مطلوب است و هماهنگی های لازم برای اعزام بالگرد به منطقه برای انتقال فرد آسیب دیده، انجام شده است.
بخشدار مرکزی اندیکا ادامه داد: نیروهای امدادی و مردمی دیگری در حال روانه شدن به محل آتش سوزی هستند که امیدوارم با تلاش آنها تا ساعتی دیگر شاهد مهار آتش سوزی باشیم.
طاهری در پایان گفت: به دلیل صعب العبور بودن مسیر، نیرو‌های امدادی و مردمی به سختی می‌توانند به محل آتش دسترسی داشته باشند و بخشی از آتش تا کنون مهار شده است، اما با توجه به وزش باد همچنان آتش در منطقه به پیش می‌رود و همچنین به دلیل گستردگی منطقه و صعب العبور بودن آن تا کنون برآورد دقیقی از مساحت گرفتار شده در حریق نشده است.
آتش‌سوزی جنگل‌های منطقه دشتگل، شیرین آب شیرکش اندیکا از شامگاه جمعه آغاز شده و همچنان ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: سقوط یک امدادگر از ارتفاع در جریان اطفای حریق/ تلاش برای مهار آتش سوزی دشتگل اندیکا ادامه دارد – نیوز

https://www.news.ir/141831/%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%B9-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B7%D9%81%D8%A7/

حوادث