دسته‌ها
مقالات

سقوط مرد ۴۵ ساله در زاینده رود – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، فرهاد کاوه آهنگران با اشاره به واژگونی خودرو زانتیا بر اثر تصادف در بزرگراه شهید کشوری اصفهان، اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۲۳ و ۱۱ دقیقه بامداد شب گذشته (یکشنبه) به ستاد فرماندهی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اعلام شد.

وی با بیان اینکه آتش نشانان از ایستگاه‌های ۲۰ و ۲۳ به محل این حادثه اعزام شدند، افزود: با تلاش آتش نشانان، تک سرنشین خودرو زانتیا که بر اثر واژگونی در خودرو محبوس شده بود، با سلامت کامل آزاد شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در خصوص واژگونی خودرو پراید در خیابان کهندژ اصفهان، اظهار کرد: این حادثه در ساعت سه و ۴۰ دقیقه بامداد امروز (دوشنبه) به ستاد فرماندهی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اعلام شد.

وی با اشاره به اعزام آتش نشانان از ایستگاه‌های ۲۱ و ۱۶ به محل این حادثه، اضافه کرد: در این حادثه چهار سرنشین ۱۸ ساله خودرو پراید بر اثر واژگونی در خودرو محبوس شدند، پس از عملیات آزادسازی محل حادثه ایمن سازی و تحویل عوامل نیروی انتظامی شد.

کاوه آهنگران در خصوص حادثه سقوط مرد ۴۵ ساله در زاینده رود اصفهان هم گفت: سقوط این فرد در نزدیکی پل آذر در ساعت ۹ و چهار دقیقه به ستاد فرماندهی آتش نشانی اعلام شد که منجر به اعزام آتش نشانان و اکیپ امداد و نجات غواصی از ایستگاه یک شد.

وی تصریح کرد: با تلاش حداکثری آتش نشانان فرد مذکور زنده از آب خارج شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: سقوط مرد ۴۵ ساله در زاینده رود – نیوز

https://www.news.ir/178625/%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%D9%85%D8%B1%D8%AF-%DB%B4%DB%B5-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%AF/

حوادث