دسته‌ها
مقالات

سعید مرتضوی یکبار دیگر محاکمه شد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

رکنا : وکیل خانواده روح الامینی گفت: جلسه رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی دادستان سابق تهران در شعبه ۸ دادگاه کیفری یک استان تهران با حضورشاکی و متهم روز گذشته برگزار شد .

سعید مرتضوی یکبار دیگر محاکمه شد

به گزارش رکنا، میرمجید طاهری، وکیل خانواده روح الامینی در خصوص شکایت عبدالحسین روح‌الامینی، پدر یکی از کشته‌شدگان کهریزک و نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی، از سعید مرتضوی و جزئیات جلسه دادگاه دیروز، اظهار کرد: پرونده موکل من دو قسمت داشت که یک قسمت آن مربوط به شعبه ۷۶ و اتهام «بازداشت غیرقانونی» بود که رأی صادر شد و قسمت دیگر در شعبه ۲۲ تجدید نظر بود که در رابطه با اتهام معاونت در قتل آقای مرتضوی بود.

وی افزود: مرتضوی نسبت به رأی صادر شده توسط شعبه ۷۶ برای اتهام بازداشت غیرقانونی، درخواست اعاده دادرسی داد که در شعبه اول دیوان عالی کشور این درخواست تجویز شد، یعنی اجازه داده شد که پرونده مجدداً رسیدگی شود و به شعبه ۸ کیفری یک استان تهران ارجاع شد.

وی افزود: حدود ۱۰ روز قبل به من اطلاع دادند و‌ برای دیروز تعیین وقت شد؛ برای کلیه شکات آقای مرتضوی اطلاعیه ارسال شده است، جلسه دیروز با حضور قضات، نماینده دادستان، آقای مرتضوی و وکیلشان و آقای روح‌الامینی تشکیل شد.

وکیل خانواده روح الامینی گفت: دیروز دادگاه اظهارات طرفین را استماع کرد و منتظر تصمیم قضات هستیم احتمالاً وقت رسیدگی مجدد تعیین می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: سعید مرتضوی یکبار دیگر محاکمه شد – نیوز

https://www.news.ir/145807/%D8%B3%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%B6%D9%88%DB%8C-%DB%8C%DA%A9%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D8%A7%DA%A9%D9%85%D9%87-%D8%B4%D8%AF/

حوادث