دسته‌ها
مقالات

سرقت ۵ میلیاردی پسته در کرمان – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا:دو جاعل که با جعل قبوض باسکول اقدام به سرقت پسته و تحصیل مال نامشروع می کردند، در حالی دستگیر شدند که در پی شکایت شهروندی مبنی سرقت مقدار زیادی محصول پسته از واحد ضبط و فراوری اش در دفعات مکرر، ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی کرمان با دریافت گزارش، بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

به گزارش رکنا، کارآگاهان با تجربه پلیس با بررسی ها و انجام اقدامات پلیسی و کار اطلاعاتی به دست داشتن دو نفر از کارکنان این واحد در انجام سرقت ها پی بردند و آنان را به طور نامحسوس زیر نظر گرفتند که در ادامه با تکمیل تحقیقات، دو متهم این پرونده را بازداشت کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمان روز گذشته با اشاره به دستگیری زود هنگام هر دو متهم و انجام تحقیقات بعدی گفت: در ادامه مشخص شد متهمان با جعل قبوض باسکول و دست بردن در اعداد و ارقام صورت حساب های انبار به سرقت پسته هایی اقدام می کردند که به این کارگاه وارد یا خارج می شد.
سرهنگ یدا… حسن پور افزود: این دو متهم به همین روش پنج میلیارد ریال از صاحب کارگاه سرقت کرده بودند. این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی های پلیسی و پس از ارائه مدارک و دلایل کافی مبنی بر جعل قبوض و دستکاری در اعداد و ارقام به جرم خود مبنی بر سرقت و تحصیل مال نامشروع به شیوه جعل و کلاهبرداری اعتراف کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
توکلی


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: سرقت ۵ میلیاردی پسته در کرمان – نیوز

https://www.news.ir/123710/%D8%B3%D8%B1%D9%82%D8%AA-%DB%B5-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D9%BE%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86/

حوادث