دسته‌ها
مقالات

سرقت موتور در تهران و فروش آن در کرج / ماهان به دام پلیس افتاد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

معاون مبارزه با جرایم سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران از دستگیری ۲ سارق حرفه ای موتورسیکلت خبر داد و گفت: سارقان موتورسیکلت سرقتی را در شهر کرج می فروختند.

به گزارش رکنا ،  سرهنگ کارآگاه “سید شمس الدین میرزکی” در توضیح خبر گفت: بیست و یکم اردیبهشت ماه سال جاری مرد جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۱۸ ستارخان از به سرقت رفتن موتورسیکلتش توسط سارق یا سارقان اعلام شکایت می کند.

وی بیان داشت: شاکی در اظهاراتش گفت، ساعت ۱۲ ظهر موتورسیکت آپاچی ام را در خیابان پارک کرده بودم که پس از بازگشت متوجه شدم موتورسیکلت را سرقت کرده اند.

سرهنگ میرزکی بیان کرد: کارآگاهان برای بدست آوردن سرنخی از سارق یا سارقان راهی محل سرقت شدند که پس از بررسی های میدانی موفق شدند چهره یک سارق را بدست آورند که با انجام اقدامات اطلاعاتی هویت وی بنام ماهان ۲۷ ساله شناسایی شد .

وی افزود: با انعکاس اطلاعات بدست آمده به دادیار دادسرای ناحیه ۳۴ تهران دستور دستگیری ماهان صادر شد که با انجام اقدامات کارآگاهایی مخفیگاه ماهان در کرج شناسایی و کارآگاهان در اواسط مردادماه با هماهنگی قضائی ماهان و همدستش را به نام سپهر ۲۵ ساله را دستگیر کردند و در بازرسی صورت گرفته از مخفیگاه آنان یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه مربوط به شاکی پرونده کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه پس از انتقال سارقان به اداره هفتم در بررسی های بیشتر مشخص شد سپهر نیز به جرم سرقت موتورسیکلت تحت تعقیب پایگاه سوم پلیس آگاهی می باشد، افزود: هر دو متهم به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار داشتند، با پرسه زنی در سطح شهر تهران و با انتخاب موتورسیکلت های فاقد ایمنی لازم در کسری از ثانیه آنان را سرقت و با انتقال به استان البرز آنان را به افراد عبوری می فروختیم.

معاون مبارزه با جرایم سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران گفت: در ادامه سارقان به ۱۱ فقره سرقت موتورسیکلت در شهر تهران اعتراف و هر دو متهم با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضائی روانه زندان شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: سرقت موتور در تهران و فروش آن در کرج / ماهان به دام پلیس افتاد – نیوز

https://www.news.ir/152242/%D8%B3%D8%B1%D9%82%D8%AA-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A2%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AC-%D9%85%D8%A7%D9%87/

حوادث