دسته‌ها
مقالات

زنده زنده سوختن ۲ کودک خردسال تکابی در یک انفجار – نیوزبازنشر خبر از news.ir

 دبیر ستاد مدیریت بحران تکاب گفت: ۲ کودک عضو یک خانواده در روستای “آرپاچایی” بخش تخت سلیمان که هفته گذشته در حادثه انفجار سیلندر گاز مایع دچار سوختگی شده بودند، بر اثر شدت جراحت‌های وارده در بیمارستان جان خود را از دست دادند.

به گزارش رکنا ، حبیب الله شیوخی روز یک‌شنبه  افزود: پسر هفت ساله و دختر یک ساله اهل این روستا یک هفته پس از بستری بر اثر سوختگی شدید بالای ۶۰ درصد در بخش سوانح بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه فوت کردند.

وی بیان کرد: سه عضو دیگر این خانواده شامل پدر، مادر و پسر ۱۰ ساله هم‌اکنون در بیمارستان بستری بوده و با حال عمومی مساعد تحت درمان هستند.

۲ کودک تکابی در آتش سوزی خانه سوختند

دبیر ستاد مدیریت بحران تکاب اظهارداشت: انفجار سیلندر پیک نیکی پنج کیلویی گاز مایع در یک منزل مسکونی در روستای سخت‌گذر آرپاچایی از توایع بخش تخت سلیمان در ۵۵ کیلومتری تکاب موجب مصدومیت و سوختگی پنج عضو یک خانواده و تخریب خانه آنها شد.

شیوخی افزود: خانواده‌ها هنگام استفاده از لوازم گازسوز از جمله کپسول گاز با احتیاط کامل و دور نگاه داشتن کودکان عمل کرده و پیش از روشن کردن، از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنند.

تکاب از شهرهای جنوبی آذربایجان‌غربی است که با ۸۱ هزار نفر جمعیت در منطقه‌ای کوهستانی واقع شده که ۳۶ هزار نفر از جمعیت آن در بیش از ۹۰ روستا سکونت دارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: زنده زنده سوختن ۲ کودک خردسال تکابی در یک انفجار – نیوز

https://www.news.ir/142711/%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%AE%D8%AA%D9%86-%DB%B2-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9-%D8%AE%D8%B1%D8%AF%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C/

حوادث