دسته‌ها
مقالات

زنده به گور شدن یک معندچی در ریزش معدن هجدک راور / صبح امروز رخ داد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا ، محمد صابری، رئیس اورژانس کرمان درباره جزییات این حادثه گفت: بدنبال دریافت گزارش ریزش معدن ذغال سنگ صبح یکشنبه ۱۶ شهریورماه در هجدک راور ۳ تیم فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شده است.

ریزش مرگبار تونل معدن ذغال سنگ در  هجدک راور

وی ادامه داد: متاسفانه تاکنون یک نفر در دم جان باخته است و یک مصدوم با وضعیت وخیم به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل شده است.

رییس اورژانس کرمان از آماده باش اورژانس هوایی کرمان جهت اعزام به راور خبر داد و گفت: از وضعیت باقی افراد محبوس در تونل فعلا اطلاعی در دست نیست و اورژانس هوایی کرمان آماده باش است تا در صورت لزوم جهت امدادرسانی به راور اعزام شود.

افزایش تعداد جانباختگان حادثه ریزش معدن در هجدک راور

محمد صابری رئیس اورژانس کرمان گفت: متاسفانه هر ۳ نفر کارگر محبوس شده در تونل معدن ذغال سنگ در هجدک راور جان باخته‌اند.

وی ادامه داد: بعلت ریزش تونل معدن ذغال سنگ در هجدک راور در مجموع ۴ نفر جان باخته و یک نفر مصدوم شده است که بعد از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط تیم فوریت‌های پزشکی به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل شده است.

رییس اورژانس کرمان خاطرنشان کرد: صبح امروز یک مورد ریزش معدن ذغال در هجدک راور به سامانه اورژانس کشور اطلاع داده می‌شود و بلافاصله ۳ تیم فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: زنده به گور شدن یک معندچی در ریزش معدن هجدک راور / صبح امروز رخ داد – نیوز

https://www.news.ir/177167/%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B9%D9%86%D8%AF%DA%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%B9%D8%AF%D9%86-%D9%87/

حوادث