دسته‌ها
مقالات

رودخانه کرج جان ۴ نفر را گرفت – نیوزبازنشر خبر از news.ir

رکنا: رئیس جمعیت هلال احمر کرج گفت: حوادث امروز در رودخانه کرج سبب غرق شدن ۴ نفر شد.

رودخانه کرج جان ۴ نفر را گرفت

سید فتح‌الله هاشمی‌نژاد در گفت‌وگو با اشاره به دو حادثه‌ای که امروز در رودخانه کرج اتفاق افتاد، اظهار داشت: یکی از این حوادث که مربوط به صبح حدود ساعت ۱۰ بوده مربوط به کودک اوتیسمی است که با مادر خود کنار رودخانه نشسته بودند، مادر احساس می‌کند که بچه در حال غرق شدن است برای نجات فرزند خود وارد رودخانه می‌شود که نهایتاً بچه سالم از آب گرفته می‌شود اما علی‌رغم اینکه عوامل محلی، نیروهای هلال‌احمر و آتش‌نشانی او را از آب گرفته و با بالگرد به بیمارستان منتقل کردند اما پس از ۳ ساعت احیا مادر فوت می‌کند.

وی افزود: حادثه دیگر مربوط به اعضای خانواده‌ای می‌شوند که کودک در آب می‌افتد و مادر و یکی از اعضای خانواده برای نجات کودک وارد رودخانه می‌شود و متاسفانه هر ۳ غرق شده و اجساد آنها از آب گرفته شده است.

رئیس هلال احمر کرج بیان کرد: ۲ جوان دیگر نیز که شاهد این حادثه بودند برای کمک وارد آب می‌شوند که خوشبختانه توانستیم آنها را سالم از رودخانه نجات دهیم.

هاشمی‌نژاد تصریح کرد: با توجه به وضعیت رودخانه کرج افتادن در آب مساوی با مرگ است و خواهش می‌کنیم به هیچ عنوان افرادی که برای تفریح به رودخانه کرج می روند وارد آب نشوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: رودخانه کرج جان ۴ نفر را گرفت – نیوز

https://www.news.ir/120111/%D8%B1%D9%88%D8%AF%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AC-%D8%AC%D8%A7%D9%86-%DB%B4-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D8%B1%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA/

حوادث