دسته‌ها
مقالات

دستگیری ۶۵۰ متهم تحت تعقیب در خرم آباد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

 فرمانده انتظامی خرم‌آباد گفت: ۶۵۰ متهم تحت تعقیب مراجع قضائی با انجام کار اطلاعاتی شناسایی و پس از دستگیری، تحویل دستگاه قضائی شدند.

به گزارش رکنا ، سرهنگ عباس دولتشاهی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور ارتقا امنیت اجتماعی، با برنامه ریزی های مستمر و به منظور برخورد قاطع با هرگونه هنجار شکنی در تیرماه طرح ارتقا امنیت اجتماعی در ۱۴ مرحله به مرحله اجرا درآمده است.

وی بیان داشت: پس از انجام کار اطلاعاتی دقیق و رصدهای صورت گرفته و استفاده از ابزار فنی چندین باند سرقت و به تعداد ۱۵۱ نفر سارق شناسایی که با هماهنگی دستگاه قضائی دستگیر، پس از انجام بازجویی‌های فنی به ۳۱۹ فقره انواع سرقت اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی خرم آباد بیان کرد: در بحث مبارزه بی امان با سوداگران مرگ ۴ نفر که در سطح شهرستان اقدام به خرده فروشی و توزیع مواد مخدر کردند شناسایی و طی عملیات‌های متعدد دستگیر و مقدار قابل توجهی انواع مواد مخدر اعم از سنتی و صنعتی از آنها کشف و همچنین ۱۵۵ نفر معتاد متجاهر جمع آوری و تحویل کمپ‌های مجاز به منظور ترک اعتیاد و بازپروری شدند.

سرهنگ دولتشاهی گفت: در راستای همین طرح تعداد ۶۵۰ نفر متهم تحت تعقیب مراجع قضائی نیز پس از انجام کار اطلاعاتی شناسایی و پس از دستگیری تحویل دستگاه قضائی شدند ضمن اینکه تعداد ۸۰۷ دستگاه انواع خودرو و موتور سیکلت که برای شهروندان ایجاد مزاحمت اعم از آلودگی صوتی، حرکات نمایشی و یا به صورت پلاک مخدوش و یا فاقد پلاک و … بوده توسط عوامل انتظامی توقیف و روانه پارکینگ شدند.

وی افزود: اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی به صورت مستمر و بی امان ادامه خواهد داشت و با تعاملات خوبی که با دستگاه قضائی برقرار است برخوردی قاطع و سخت با هنجار شکنان و افرادی که به هر نحو بخواهند مخل نظم و امنیت شوند خواهیم داشت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری ۶۵۰ متهم تحت تعقیب در خرم آباد – نیوز

https://www.news.ir/126579/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%B6%DB%B5%DB%B0-%D9%85%D8%AA%D9%87%D9%85-%D8%AA%D8%AD%D8%AA-%D8%AA%D8%B9%D9%82%DB%8C%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B1%D9%85-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D8%AF/

حوادث