دسته‌ها
مقالات

دستگیری ۵ سارق در نقده – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ کیومرث پاکدل روز سه‌شنبه  افزود: در پی وقوع تعداد قابل توجهی سرقت در نقده، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی نامحسوس و تحقیقات لازم موفق شدند سارقان را شناسایی و آنان را حین سرقت دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی نقده گفت: در این عملیات پنج سارق دستگیر و به ۱۰ فقره سرقت اقلام داخل خودرو، خودرو، موتورسیکلت، اماکن خصوصی و ساختمان‌های نیمه‌کاره اعتراف کردند.

سرهنگ پاکدل با اشاره به تشکیل پرونده ویژه ای در این خصوص بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.

وی با اشاره به اینکه شهروندان الزام‌های پلیسی را در خصوص پیشگیری از سرقت رعایت کنند، افزود: رعایت نکات ایمنی در ساختمان‌ها، توجه به قفل‌ها و حفاظ درب‌ها ‌و پنجره‌های ورودی، استفاده از قفل‌های کتابی برای مغازه‌ها و فروشگاه‌ها زمینه وقوع سرقت را کاهش می دهد.

به گزارش ایرنا به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بد اخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج گانه انتظامی این استان در سال جاری است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری ۵ سارق در نقده – نیوز

https://www.news.ir/169934/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%B5-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%AF%D9%87/

حوادث