دسته‌ها
مقالات

دستگیری ۵ سارق حرفه ای در ارسنجان – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: ۵ سارق و اعتراف آنان به ۲۰ فقره انواع سرقت در راستای طرح عملیاتی مبارزه با سرقت در ارسنجان دستگیر شدند.

دستگیری 5 سارق حرفه ای در ارسنجان

فرمانده انتظامی ارسنجان از دستگیری ۵ سارق و اعتراف آنان به ۲۰ فقره انواع سرقت در راستای طرح عملیاتی مبارزه با سرقت خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ محمدعلی فرهادی گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت در شهرستان ارسنجان، پلیس آگاهی طی چند روز گذشته با اجرای تحقیقات میدانی و مراقبت‌های نامحسوس مجرمین سابقه دار، موفق شدند ۵ سارق حرفه‌ای را شناسایی کنند.

 کشف ۲۰فقره سرقت در ارسنجان

او افزود: پس از شناسایی محل اختفاء سارقان، با هماهنگی قضائی ۵ نفر در نقاط مختلف شهرستان توسط کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر و در تحقیقات به عمل آمده و مواجهه با شواهد و مدارک پلیس به ۲۰ فقره سرقت اماکن خصوصی، احشام، قطعات خودرو و سایر سرقت‌ها اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان، خاطر نشان کرد: شهروندان هشدار‌ها و آموزش‌های پلیس را جدی گرفته و به منظور جلوگیری از وقوع پدیده نابهنجار سرقت ضمن استفاده از تجهیزات بازدارنده و رعایت نکات ایمنی، در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را سریعا با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: دستگیری ۵ سارق حرفه ای در ارسنجان – نیوز

https://www.news.ir/149274/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%B5-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%86/

حوادث