دسته‌ها
مقالات

دستگیری ۵۳۴ قاچاقچی و کشف بیش از هزار میلیارد ریال کالای قاچاق – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا،  سردار محمد رضا مقیمی از اجرای سومین مرحله طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا با اولویت دام زنده، کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی استراتژیک (گندم – آرد و نهاده های کشاورزی) به منظور پیشگیری و تشدید برخورد با قاچاق کالا در ۴۸ ساعت گذشته در سراسرکشور خبر داد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در بازرسی از مراکز پخش و توزیع فرآورده های دامی، محصولات کشاورزی و انبارهای نگهداری کالا موفق به کشف انواع کالاهای اساسی و ضروری مردم شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا تصریح کرد: در طرح مذکور تعداد ۵۳۴ متهم دستگیر و یک فروند لنج، ۳۰۳ دستگاه خودرو و ۶ دستگاه موتورسیکلت توقیف شد.

سردار مقیمی ضمن اشاره به اینکه کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای مکشوفه را بیش از هزار میلیارد ریال برآورد کردند گفت: کالاهای مکشوفه تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و همچنین فرآورده های نفتی مکشوفه به نمایندگی شرکت نفت در استان ها و متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا ضمن تقدیر و تشکر از هموطنان عزیز با اشاره به عزم جدی این پلیس برای مبارزه با هر گونه قاچاق کالا و ارز از مردم خواست: درصورت مشاهده هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی موضوع را به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری ۵۳۴ قاچاقچی و کشف بیش از هزار میلیارد ریال کالای قاچاق – نیوز

https://www.news.ir/127617/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%B5%DB%B3%DB%B4-%D9%82%D8%A7%DA%86%D8%A7%D9%82%DA%86%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D8%B4%D9%81-%D8%A8%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C/

حوادث