دسته‌ها
مقالات

دستگیری ۳ قاچاقچی در تهران – نیوزبازنشر خبر از news.ir

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری ۳ سوداگر مرگ در جنوب تهران خبر داد و گفت: از محل سکونت متهمان ۱۲۶ کیلو هروئین کشف شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ “عبدالوهاب حسنوند” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی اطلاع از اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای با همکاری ۲ تن از همدستانش، مقدار فراوانی مواد مخدر تهیه و در مخفیگاهش در جنوب تهران پنهان کرده است تا در فرصت مناسبی به صورت گسترده در سطح شهر تهران توزیع کنند، تحقیق در این خصوص آغاز و بررسی موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی گفت: در تحقیقات انجام شده و پایش های اطلاعاتی مشخص شد که خبر صحت دارد و طی هماهنگی با مقام قضائی تیمی از ماموران برای دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاهشان اعزام شدند.

کشف ۱۲۶ کیلو هروئین از ۳ سوداگر مرگ در تهران

سرهنگ حسنوند ادامه داد: ماموران موفق شدند، ضمن مراقبت های ویژه از مخفیگاه متهمان، هر ۳ متهم را در مخفیگاهشان دستگیر و ۱۲۶ کیلو هروئین کشف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود: با انتقال متهمان به پلیس مبارزه با مواد مخدر و اعتراف آنان به جرم خود، هر ۳ قاچاقچی مواد مخدر برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری ۳ قاچاقچی در تهران – نیوز

https://www.news.ir/126501/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%B3-%D9%82%D8%A7%DA%86%D8%A7%D9%82%DA%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86/

حوادث