دسته‌ها
مقالات

دستگیری ۲ مرد با لوازم آرایشی و بهداشتی در دل پایتخت – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش گروه حوادث رکنا، سردار “علی ذوالقدری” در تشریح این خبر اظهار داشت: در روز گذشته خبری مبنی بر دپوی لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در انباری در حوالی بازار بزرگ تهران دریافت شد و بلافاصله بررسی موضوع و شناسایی محل انباری در دستور کار ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی حکایت از صحت خبر دریافتی داشت، تصریح کرد: تحقیقات پلیسی حاکی از این بود که مالک انباری با همکاری همدستش مقدار فراوانی لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق تهیه و در این انبار جمع آوری و دپو کرده اند.

سردار ذوالقدری ابراز داشت: با شناسایی هویت متهمان نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری هر ۲ متهم و بازرسی از این انبار اخذ شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی عصر روز گذشته ۲۹ آبان ماه تیمی از ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت پایتخت به آدرس اعلامی اعزام و ماموران اعزامی موفق شدند در یک عملیات پلیسی هر دو متهم را دستگیر و در بازرسی از این انبار ۵۰ هزار عدد لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق فاقد مجوزهای گمرکی و بارنامه کشف کنند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را حدود ۳۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، در پایان افزود: با دستور قضائی، انبار مذکور پلمب و هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی، در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

لینک منبع: دستگیری ۲ مرد با لوازم آرایشی و بهداشتی در دل پایتخت – نیوز

https://www.news.ir/284545/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%B2-%D9%85%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C/

حوادث