دسته‌ها
مقالات

دستگیری ۲ فروشنده مواد مخدر در منطقه کوهسار – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ “عبدالوهاب حسنوند” رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران گفت: در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه علیه قاچاقچیان و سوداگران مرگ، ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از طریق گزارش های مردمی و شکایت های شهروندان مطلع شدند، تعدادی افراد با تشکیل باندی در حال توزیع هروئین و شیشه در منطقه کوهسار تهران می باشند.

دستگیری سرکرده مواد فروشان منطقه کوهسار

وی عنوان داشت: تیمی از ماموران پایگاه دوم این پلیس مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند و در رصدها و پالایش های اطلاعاتی، هویت سرکرده باند به نام “عادل” شناسایی و ماموران به دست آوردند متهم محلی را در منطقه گوهسار پاتوق افراد مشکوک و معتاد قرار داده است و به صورت گسترده هروئین و شیشه را در منطقه شمال غرب تهران توزیع می کند.

حسنوند ادامه داد: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که اعضای این باند به دلیل پاکسازی دره فرحزاد که به تازگی پاکسازی شده است در بافت کوهستانی منطقه کوهسار تجمع به صورت بسیار ماهرانه به توزیع مواد مخدر می پردازند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: اطلاعات بدست آمده به مقام قضائی منعکس و دستور بازداشت متهمان صادر شد در ادامه با رصد لحظه به لحظه فعالیت سوداگران مرگ، ۲ تن ار سرشاخه های اصلی باند شناسایی و روز گذشته ماموران پایگاه دوم ضمن توقیف یک دستگاه خودرو ۴۰۵ و دستگیری راننده باند که مواد مخدر در منطقه شمال غرب توزیه می کرد دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تصریح کرد: در ادامه عملیات پلیسی سر شاخه دیگری از این باند که در حال بسته بندی مواد مخدر بود، دستگیر و در بازرسی از این پاتوق ۲۰۰بسته آماده فروش هروئین به وزن ۴ کیلو و ۷۳ گرم هروئین و ۱۲۸بسته شیشه به وزن یک هزار و ۵۷۰ گرم کشف کردند.

وی خاطرنشان کرد: متهمان که اظهار می داشتند مواد مخدر کشف شده را از مرزهای شرقی کشور تهیه کرده اند، برای تکمیل تحقیقات پلیسی به پایگاه دوم انتقال یافتند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در پایان خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی برای کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

لینک منبع: دستگیری ۲ فروشنده مواد مخدر در منطقه کوهسار – نیوز

https://www.news.ir/122290/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%B2-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%AE%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82%D9%87-%DA%A9%D9%88/

حوادث