دسته‌ها
مقالات

دستگیری ۲ عامل وحشت مردم بابل – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سردار مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی مازندران گفت: با هدف برقراری نظم و امنیت عمومی و ارتقا امنیت اجتماعی در استان و شهرستان‌های تابعه، طرح مقابله با اراذل و اوباش اجرا شد.

او افزود: در اجرای این طرح ماموران انتظامی شهرستان بابل با انجام اقدامات اطلاعاتی ۲ شرور سابقه دار را که با شرارت و اقدامات هنجارشکنانه موجبات ایجاد رعب و و حشت در بین شهروندان را فراهم کرذده بودند، شناسایی کردند.

۲ شرور در بابل راهی زندان شدند

سردار میرزایی گفت: این دو شرور ۳۰ و ۴۹ ساله که دارای سابقه شرارت، درگیری، چاقوکشی، عربده کشی و ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم، سبب اخلال در نظم و امنیت عمومی بودند، در ۲ مرحله عملیات جداگانه ضربتی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی مازندران از تداوم اجرای این طرح با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی از جمله دستگاه‌های قضائی و امنیتی و انتظامی خبرداد و بر همکاری آحاد جامعه در همکاری با پلیس تاکید کرد.

او با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، به هنجار شکنان هشدار داد: پلیس در مواجهه با کسانی که بخواهند امنیت مردم را خدشه دار کنند برابر با قانون برخورد خواهد کرد و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری ۲ عامل وحشت مردم بابل – نیوز

https://www.news.ir/175849/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%B2-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%88%D8%AD%D8%B4%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%A8%D9%84/

حوادث