دسته‌ها
مقالات

دستگیری ۲ سوداگر مرگ در ایرانشهر – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری اظهارداشت: پلیس مبارزه با موادمخدر ایرانشهر با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان از فعالیت اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد افیونی در این شهرستان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر با انجام یک سری اقدامات تخصصی، دپوی مواد مخدر قاچاقچیان را در یک منزل مسکونی در این شهرستان شناسایی و با هماهنگی قضائی عصر روز گذشته این محل را به محاصره خود در آوردند.

بیش‌از یک تن مواد مخدر در ایرانشهر کشف شد

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: پلیس مبارزه با موادمخدر با رعایت تمامی جوانب احتیاط در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه وارد پاتوق قاچاقچیان شده و ضمن دستگیری ۲قاچاقچی در بازرسی از محل یک تن و ۳۳۹ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد افیونی شامل یک تن و ۳۱۷ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک، هفت کیلو و ۳۰۰ گرم هروئین و ۱۵ کیلو و ۱۰۰ گرم حشیش کشف کردند.

او با اشاره توقیف یک دستگاه سواری پژو مخصوص جابه‌جایی موادمخدر در مخفیگاه قاچاقچیان خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری ۲ سوداگر مرگ در ایرانشهر – نیوز

https://www.news.ir/147205/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%B2-%D8%B3%D9%88%D8%AF%D8%A7%DA%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%87%D8%B1/

حوادث