دسته‌ها
مقالات

دستگیری ۲ سارق در تهران / اعتراف به ۶۹ فقره سرقت – نیوزبازنشر خبر از news.ir

 رئیس کلانتری ۱۱۹ “مهرآباد” از دستگیری ۲ سارق تلفن همراه و اعتراف به ۶۹ فقره سرقت خبر داد و گفت: متهمان هنگام جابه جا کردن اموال مسروقه با همکاری یکی از شهروندان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ “مسلم قاسم آبادی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: روز گذشته ساعت ۷ عصر خانمی با مرکز فوریت های ۱۱۰ تماس و اظهار داشت، ۲ مرد در یک ساختمان نیمه کاره در محله دامپزشکی در حال تردد مشکوک هستند که واحد گشتی برای بررسی موضوع سریعا به آدرس اعلامی مراجعه و پس از زیر نظر گرفتن ساختمان متوجه شدند خبر صحت دارد.

وی افزود: ماموران در یک عملیات پلیسی موفق به دستگیری هر ۲ مرد در محل شدند و پس از بررسی بیشتر و بازرسی از متهم ۳۴ ساله ۲۸ عدد گوشی سرقتی و تعداد ۱۸ عدد تاچ ال سی دی آیفون و از متهم ۳۲ ساله ۱۵ عدد گوشی و تعداد ۸ عدد تاچ ال سی دی سامسونگ سرقتی کشف کردند.

دستگیری سارقان موبایل در تهران

کلانتر مهر آباد جنوبی با اشاره به اینکه متهمان در همان بازجویی اولیه به جرم ارتکابی مبنی بر سرقت گوشی اعتراف کردند و اظهار داشت، دلیل قرار در ساختمان نیمه کاره این بود که نقطه امنی را انتخاب کنیم و قرار بود که گوشی های سامسونگ و آیفون را جا به جا کنیم.

قاسم آبادی در پایان به اعتراف سارقان به سرقت ۶۹ فقره گوشی تلفن همراه اشاره کرد و گفت: متهمان به همراه اموال کشف شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری ۲ سارق در تهران / اعتراف به ۶۹ فقره سرقت – نیوز

https://www.news.ir/126478/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%B2-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81-%D8%A8%D9%87-%DB%B6%DB%B9-%D9%81%D9%82/

حوادث