دسته‌ها
مقالات

دستگیری ۲۳ اخلالگر ارز در شیراز – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس گفت: طی اقدامات گسترده و شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان فارس که با محوریت و نظارت مستقیم دادستانی مرکز استان فارس صورت پذیرفت، ۲۳ نفر از اخلالگران بازار ارز که به نحو حرفه‌ای مبادرت به خرید، فروش و قاچاق ارز‌های خارجی می کردند شناسایی و بازداشت شدند.

گردش مالی ۳ هزار میلیارد تومانی متهمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه‌های متهمین مقادیر قابل توجهی ارز خارجی نیز کشف شد، افزود: بررسی حجم گردش مالی آنان در چند سال اخیر نشان داد حدود سه هزار میلیارد تومان بوده است.

او افزود: پرونده قضایی این متهمان به شعبه دهم بازپرسی دادسرای ویژه امور جنایی و جرائم امنیتی شیراز ارجاع و با عناوین اتهامی اخلال در نظام پولی، ارزی و اقتصادی کشور از طریق قاچاق حرفه‌ای ارز و پولشویی تحت رسیدگی است.

آسیابی ضمن هشدار جدی به سودجویان و اخلالگران در بازار ارز و نظام اقتصادی کشور تاکید کرد: هرگونه معاملات غیرقانونی ارز تحت رصد کامل اطلاعاتی بوده و برابر موازین قانونی برخورد قاطع صورت می‌پذیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری ۲۳ اخلالگر ارز در شیراز – نیوز

https://www.news.ir/152045/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%B2%DB%B3-%D8%A7%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%84%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2/

حوادث