دسته‌ها
مقالات

دستگیری ۱۱ تن از عاملان درگیری مافیایی در سعادت آباد – شوک آنلاین – نیوزبازنشر خبر از news.ir

شوک: جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۱۱ تن از عاملان درگیری محله سعادت آباد خبر داد.

سردار حمید هداوند دراین باره اظهار کرد: در پی درگیری بین دو گروه از اراذل و اوباش در یکی از خیابان های محله سعادت آباد، پلیس با جدیت تمام از همان ساعات اولیه درگیری بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: علاوه بر دستگیری ۳ تن از عاملان درگیری که در کمتر از ۲۴ ساعت توسط پلیس شناسایی و بازداشت شده بودند، در طول چند روز گذشته نیز مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ موفق به شناسایی مخفیگاه تعدادی دیگر از عاملان و مرتبطان با این پرونده در نقاط مختلف شهر تهران شدند.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: با هماهنگی مقام قضائی در عملیات های جداگانه مأموران پلیس موفق شدند ۸ تن دیگر از متهمان این پرونده را دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی انتقال دهند.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: تمامی افراد دستگیر شده دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه قاچاق مواد مخدر، درگیری مسلحانه، حمل سلاح و مهمات غیر مجاز نزاع و شرارت دسته جمعی و تحصیل مال نامشروع و… هستند.

بر اساس گزارش سایت پلیس، سردار هداوند در پایان با اشاره به اینکه از مخفیگاه این متهمان مقادیری سلاح و مهمات غیر مجاز کشف شد، خاطرنشان کرد: شناسایی سایر متهمان پرونده در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار دارد.

ایسنا

لینک منبع: دستگیری ۱۱ تن از عاملان درگیری مافیایی در سعادت آباد – شوک آنلاین – نیوز

https://www.news.ir/145793/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%B1%DB%B1-%D8%AA%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C/

حوادث