دسته‌ها
مقالات

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در شیراز / فروش همزمان خانه به چند نفر – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ یوسف ملک‌زاده، بیان کرد: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری و فروش مال غیر از سوی مالک مشاور املاک در یکی از محله‌های شیراز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سرهنگ ملک‌زاده بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با آغاز تحقیقات مطلع شدند مالک مشاور املاک با شیوه‌هایی متقلبانه از جمله فروش زمین، خانه، مغازه و امتیاز مشارکت در پروژه‌های انبوه سازی به صورت همزمان به چندین نفر، دریافت وجه به بهانه تسریع در صدور پروانه ساختمانی، اخذ مبالغ قابل توجه از مراجعان برای کمیسیون‌های تخلفاتی ساخت‌وسازهای غیرمجاز و فروش سفته‌ها و خرج چک‌های مراجعان که به صورت امانی نزد آنها بوده است مبلغ ۶ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی فارس گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با پیگیری و تلاش شبانه روزی موفق شدند فرد کلاهبردار را در حالی که در یکی از محله‌های شیراز در منزلش مخفی بود شناسایی و دستگیر کنند.

بازداشت کلاهبردار میلیاردی / او به چند شیرازی یک خانه را فروخته بود

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در بازجویی فنی و تخصصی به ۶ میلیارد ریال کلاهبرداری اقرار کرد، عنوان داشت: این کلاهبردار برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وی با تاکید بر ضرورت هوشیاری و دقت نظر شهروندان در انجام معاملات، گفت: مردم لازم است پیشنهادهای تجاری گوناگون از سوی املاک و شرکت‌ها را تا قبل از احراز هویت و اطمینان از قانونی بودن نپذیرند و معاملات خود را فقط در دفاتر اسناد رسمی به ثبت رسانند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری کلاهبردار میلیاردی در شیراز / فروش همزمان خانه به چند نفر – نیوز

https://www.news.ir/127784/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D9%81/

حوادث