دسته‌ها
مقالات

دستگیری کلاهبردار میلیاردی / او سر ۱۱ زن و مرد مازندرانی کلاه گذاشته بود – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سردار «مرتضی میرزایی» با اعلام این خبر گفت: با مراجعه یکی از شهروندان به مراجع انتظامی قائم‌شهر، مبنی بر کلاه‌برداری از وی به مبلغ یک میلیارد و ۷۷ میلیون ریال در پی خرید اینترنتی غلات و خوراک دام و طیور، موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: متهمان با درج آگهی فروش غلات دریکی از شبکه‌های مجازی با استفاده از خطوط ارتباطی جعلی و جلب اعتماد مال‌باختگان از آنان کلاه‌برداری می‌کردند.

سردار میرزایی، خاطرنشان کرد: پس از پی‌جویی‌های فنی مأموران ۲ کلاه‌بردار حرفه‌ای اهل استان‌های خراسان رضوی و البرز که در شهرستان قائم‌شهر سکونت داشتند را شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان مازندران، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی متهمان در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از منزل آنان که به صورت استیجاری در آن سکونت داشتند چندین دستگاه گوشی تلفن همراه و سیم‌کارت با نام‌های مختلف کشف شد.

کشف کلاهبرداری میلیاردی در مازندران

وی، اظهار داشت: متهمان در بازجویی‌های به‌عمل‌آمده تاکنون به کلاه‌برداری از ۱۱ نفر از شهروندان در مجموع به مبلغ ۱۸ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان بابیان این‌که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، به مردم توصیه کرد: در معاملات تجاری و خرید و فروش کالا در فضای مجازی و حقیقی مراقب افراد شیاد و کلاه‌بردار باشند و در خریدهای اینترنتی حتماً از سایت‌های مجاز استفاده کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری کلاهبردار میلیاردی / او سر ۱۱ زن و مرد مازندرانی کلاه گذاشته بود – نیوز

https://www.news.ir/145824/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D9%88-%D8%B3%D8%B1-%DB%B1%DB%B1-%D8%B2%D9%86/

حوادث