دسته‌ها
مقالات

دستگیری کلاهبرداران ۵۰ میلیاردی در ممسنی – نیوزبازنشر خبر از news.ir

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از دستگیری ۳ نفر در شهرستان “ممسنی” خبر داد که اقدام به کلاهبرداری ۵۰ میلیارد ریالی کرده بودند.

سرهنگ “احمدرضا استوار” در تشریح این خبر گفت: در پی وصول چند فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری از طریق اخذ تسهیلات بانکی کم بهره، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

به گزارش رکنا ، وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که خانمی با نفوذ در یکی از بانک‌های دولتی‌ و با ترفندهای متقلبانه و با همکاری ۲ نفر از کارمندان متخلف، شهروندانی که نیاز به وام فوری داشته‌اند را فریب داده و پس از اخذ مبلغ توافقی وام(۳۰ میلیون تومان)، مبلغ ۲۰ میلیون تومان را اضافه بر مبلغ اصلی وام به حساب خود واریز می‌کرده است و وام گیرنده را مجبور به پرداخت اقساط سنگین می‌کرده است.

سرهنگ “استوار” با اشاره به اینکه در این خصوص از ۱۹ شهروند مبلغ ۵۰ میلیارد ریال کلاهبرداری شده است، افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق شدند متهم و ۲ نفر از کامندان متخلف بانک مربوطه را شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه و مواجهه شدن با مستندات و ادله پلیس به جرم خود اقرار کردند، گفت: افراد متخلف برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان به شهروندان هشدار داد از اعتماد بیش از حد به دیگران و افراد ناشناس بپرهیزند و در اخذ تسهیلات بانکی دقت لازم را داشته باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری کلاهبرداران ۵۰ میلیاردی در ممسنی – نیوز

https://www.news.ir/124162/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DB%B5%DB%B0-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%85/

حوادث