دسته‌ها
مقالات

دستگیری قاچاقچی چوب در خمینی شهر – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ”غلامرضا براتی فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر با بیان این خبر گفت: ماموران کلانتری ۱۵ کوشک فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر با اشرافیت اطلاعاتی خود از وجود انبار دپوی چوب بلوط قاچاق و تولید زغال به صورت غیر مجاز مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

او افزود:مأموران این فرماندهی با هماهنگی مقام قضایی به همراه اکیپی از یگان حفاظت منابع طبیعی استان اصفهان با ورود به انبار مذکور با حجم زیادی از چوب بلوط که به صورت قاچاق از یکی از استان‌های همجوار به این محل انتقال داده شد مواجه شدند.

کشف ۲ تن چوب جنگلی بلوط از انباری در خمینی شهر

این مقام انتظامی ادامه داد: در بررسی‌های صورت گرفته ۲ تُن چوب بلوط جنگلی کشف شد که کارشناسان مربوطه ارزش این محموله را ۲۵۰ میلیون ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر تصریح کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر وضمن تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل شد.

سرهنگ “براتی” در پایان با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق از اولویت‌های پلیس است به افراد سودجو و قاچاقچیان منابع طبیعی هشدار داد نیروی انتظامی جهت حفاظت از منابع ملی، قاطعانه با اینگونه جرائم برخورد می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری قاچاقچی چوب در خمینی شهر – نیوز

https://www.news.ir/117317/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%82%D8%A7%DA%86%D8%A7%D9%82%DA%86%DB%8C-%DA%86%D9%88%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1/

حوادث