دسته‌ها
مقالات

دستگیری قاچاقچی حرفه ای با ۱۳ کیلو ۵۰۰ گرم تریاک – نیوزبازنشر خبر از news.ir

سرهنگ “عبدالوهاب حسنوند” رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، گفت: با دریافت خبر انتقال مقدار فراوانی تریاک از استان های جنوبی کشور به شهر تهران توسط یکی از سوداگران مرگ، تحقیق موضوع در اختیار تیمی از ماموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران قرار گرفت و مشخص شد که متهم با مراجعه به یکی از شهرهای جنوبی کشور در حال انتقال مواد مخدر بوده و قصد دارد آن را با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری دنا به شهر تهران انتقال دهد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران توضیح داد: با تکمیل رصد های اطلاعاتی نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد و تیم های مختلفی از ماموران پایگاه هشتم این پلیس به محورهای مواصلاتی به شهر تهران اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه تیم اعزامی به بزرگراه “آزادگان” موفق شدند خودروی متهم را در تقاطع بزرگراه “آزادگان” و بزرگراه “تندگویان” مشاهده کنند و تحت مراقبت های ویژه قرار دهند، گفت: در یک عملیات پلیسی خودروی متهم متوقف و راننده آن دستگیر شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با بررسی از خودروی سواری متهم ماموران پایگاه هشتم موفق شدند در بررسی های تخصصی و فنی ۱۳ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک که در زاپاس خود به طر ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف کنند.

حسنوند در پایان اعلام کرد: راه های مواصلاتی کشور به ویژه منتهی به تهران به صورت شبانه روزی و تحت نظر ماموران پلیس قرار دارد و امید است با تلاش همکاران شاهد سلامت جامعه باشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

لینک منبع: دستگیری قاچاقچی حرفه ای با ۱۳ کیلو ۵۰۰ گرم تریاک – نیوز

https://www.news.ir/117512/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%82%D8%A7%DA%86%D8%A7%D9%82%DA%86%DB%8C-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%DB%B1%DB%B3-%DA%A9%DB%8C%D9%84%D9%88-%DB%B5%DB%B0%DB%B0-%DA%AF/

حوادث