دسته‌ها
مقالات

دستگیری عامل شرارت‌های سریالی در شهرستان سیب و سوران – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ”غلامرضا توکلی” فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران گفت: در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر شرارت سریالی فرد سابقه دار در سطح شهر سوران موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

او افزود: تحقیقات پلیس برای دستگیری متهم تحت تعقیب مقامات قضائی ادامه داشت تا اینکه روز گذشته به اطلاعاتی در خصوص حضور این فرد شرور در یکی از روستا‌های حاشیه شهر سوران به دست آمد و بلافاصله برای دستگیر او وارد عمل شدند.

کشف اموال مسروقه در سیب و سوران

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان سیب و سوران با پشتیبانی تیمی از ماموران یگان امداد پس شناسایی مخفیگاه متهم پس از محاصره مخفیگاهش با هماهنگی مقام قضائی بامداد روز جاری او را در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ توکلی با اشاره به توقیف یک دستگاه موتور سیکلت از متهم بیان کرد: مشارکت در سرقت‌های مسلحانه، حمل سلاح گرم، شرکت در نزاع‌های دسته جمعی، قدرت نمائی، تیراندازی و ایجاد ناامنی و رعب و وحشت در بین شهروندان از مهمترین سوابق این فرد شرور و تحت تعقیب مقام قضائی است.

او با اشاره به معرفی این شرور تحت تعقیب به مقام قضائی خاطر نشان کرد: پلیس با قاطعیت با اخلالگران نظم و امنیت در چارچوب قانون برخورد می‌کند و از مردم می‌خواهیم در صورت مشاهده فعالیت‌های مجرمانه و غیر قانونی توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز، در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰، پلیس را مطلع، تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری عامل شرارت‌های سریالی در شهرستان سیب و سوران – نیوز

https://www.news.ir/120742/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3/

حوادث