دسته‌ها
مقالات

دستگیری عاملان قاچاق موتورسیکلت‌ در البرز – نیوز



بازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی البرز گفت: درپی کشف یک دستگاه موتورسیکلت هوندا ۱۳۰۰ سی سی و ارائه فاکتور فروش آن توسط مالک آن، بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس اقتصادی قرار گرفت.

او افزود: ماموران در بررسی‌های تکمیلی خود متوجه شدند، مالک یک شرکت خرید و فروش موتورسیکلت که پروانه کسب آن ابطال شده است، با جعل سند اقدام به فروش موتور سیکلت‌های قاچاق از طریق یک فروشگاه در استان همدان می‌کند.

کشف ۲۰ موتورسیکلت سرقتی در البرز

فرمانده انتظامی البرز گفت: ماموران بلافاصله با دریافت نیابت قضایی به دفتر فروش این شرکت در استان تهران اعزام شده و ضمن دستگیری مدیرعامل آن در بازرسی از آنجا فاکتور فروش ۲۰ موتور سیکلت سنگین را کشف کردند.

سردار محمدیان با بیان این که متهم دستگیر شده به صراحت به جرم خود معترف شد، گفت: در ادامه ماموران با دریافت نیابت قضایی به استان همدان عزیمت کرده و در بازرسی از فروشگاهی که این شرکت غیرمجاز از طریق آن اقدام به فروش موتورسیکلت‌های قاچاق می‌کرد، تعداد ۲۷ دستگاه موتور سیکلت قاچاق بالای ۲۵۰ سی سی را کشف کردند.

او افزود: مالک فروشگاه نیز دستگیر و به همراه اموال مکشوفه برای انجام مراحل قانونی تحویل تعزیرات حکومتی شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به کشف ۲ موتورسیکلت قاچاق در استان البرز که توسط این شرکت غیرمجازبه فروش رسیده بود، گفت: پلیس اقتصادی برای مبارزه با قاچاق کالا و به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد کشور از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری عاملان قاچاق موتورسیکلت‌ در البرز – نیوز

https://www.news.ir/125380/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%86-%D9%82%D8%A7%DA%86%D8%A7%D9%82-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%DA%A9%D9%84%D8%AA%E2%80%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7/

حوادث