دسته‌ها
مقالات

دستگیری عاملان سرقت مسلحانه خانه در خاش – نیوزبازنشر خبر از news.ir

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان‌های دلگان و خاش ۵ سارقی که اقدام به سرقت مسلحانه یک منزل در شهرستان دلگان کرده بودند در کمتر ۱۵ ساعت شناسایی و در شهرستان خاش دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سردار” احمد طاهری” جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه منزل در یکی از روستا‌های شهرستان دلگان که طی آن ۲ زن و ۳ مرد مسلح ناشناس با شلیک سلاح کلاش پس از مجروح ساختن صاحبخانه، اقدام به سرقت یک میلیارد ریال زیور آلات موجود در منزل کرده و از محل متواری شده بودند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

دستگیری عاملان سرقت مسلحانه خانه در کمتر ۱۵ ساعت

او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی، با حضور در صحنه سرقت، تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز و با جمع آوری سرنخ‌های موجود در کمتر ۱۵ ساعات عاملان این سرقت را شناسایی و مشخص شد که سارقان پس از ارتکاب به جنایت به شهرستان خاش گریخته اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: سرانجام مأموران با حضور در شهرستان خاش با همکاری مأموران انتظامی این شهرستان موفق به شناسایی محل اختفاء سارقان شده و با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهمان را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها تمامی زیور آلات مسروقه را به همراه سلاح استفاده شده در سرقت و مقادیری مهمات جنگی کشف کردند.

سردار طاهری با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی بر عزم جدی پلیس در برخورد با سارقان و مخلان امنیت مردم تأکید و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری عاملان سرقت مسلحانه خانه در خاش – نیوز

https://www.news.ir/145418/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%82%D8%AA-%D9%85%D8%B3%D9%84%D8%AD%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7/

حوادث