دسته‌ها
مقالات

دستگیری شکارچیان بی رحم در خفر + عکس – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: شکارچیانی که اقدام به شکار خدنگ وحشی در خفر کرده و آن را با برق از بین برده بودند از طریق انتشار فیلمی در فضای مجازی شناسایی شدند.

دستگیری شکارچیان بی رحم در خفر + عکس

به گزارش رکنا، خداکرم شکری رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست خفر اظهار کرد: ۲ نفر شکارچی متخلف در خفر که خدنگ وحشی را شکار کرده و به شکل دلخراشی با نیروی برق از بین برده بودند از طریق انتشار فیلم این اقدام وحشیانه در فضای مجازی شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.

او ادامه داد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان خفر با مشاهده این فیلم به سرعت مراحل شناسایی این افراد را آغاز و پس از شناسایی، متهمان را به مقامات قضائی شهرستان خفر معرفی کردند.

فضای مجازی شکارچیان خدنگ وحشی در خفر را به دام انداخت

خداکرم شکری با اشاره به دستگیری متهمان افزود: یکی از شکارچیان به جرم خود اعتراف کرده و بازداشت شد.

رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست خفر اضافه کرد: این ۲ متهم در محل یکی از روستا‌های شهرستان خفر این اقدام بی رحمانه را انجام و از خود فیلم تهیه و آن را در فضای مجازی منتشر کرده بودند، که با استفاده از همان فیلم به دام ماموران یگان حفاظت محیط زیست افتادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: دستگیری شکارچیان بی رحم در خفر + عکس – نیوز

https://www.news.ir/147579/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%86%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A8%DB%8C-%D8%B1%D8%AD%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D9%81%D8%B1-%D8%B9%DA%A9%D8%B3/

حوادث