دسته‌ها
مقالات

دستگیری سوداگر مرگ در کرج – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ فرج الله اسدالهی، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان نظرآباد گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر نظرآباد با انجام اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند فردی به صورت گسترده در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت داشته و از طریق مخفیگاه تعبیه شده در منزلش اقدام به فروش مواد مخدر می‌کند.

سرهنگ اسدالهی افزود: بلافاصله ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و با زیر نظر گرفتن مخفیگاه متهم از حضور وی در مخفیگاهش مطمئن شده و در یک عملیات غافلگیرانه، نامبرده را دستگیر کردند.

دستگیری فروشنده مواد مخدر در نظرآباد

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان نظرآباد گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم، از یک ساک دستی حاوی ۴ کیلو ۴۰۰ گرم انواع مواد مخدر تریاک، شیشه و هروئین کشف شد که به همراه متهم تحویل مراجع قضائی شد.

او افزود: بدون شک همراهی و همکاری شهروندان در معرفی قاچاقچیان مواد مخدر به پلیس، تاثیر زیادی بر کاهش آسیب‌های اجتماعی ناشی از مواد مخدر خواهد داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری سوداگر مرگ در کرج – نیوز

https://www.news.ir/140259/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%AF%D8%A7%DA%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AC/

حوادث