دسته‌ها
مقالات

دستگیری ساق جواهرات در شهر بابک – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ محسن صیفوری گفت: در پی اعلام سرقت شبانه طلا و جواهرات و مقادیری ارز از یک منزل در شهرستان انار به دست سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان و همچنین چند شهرستان همجوار قرار گرفت.

او افزود: در این رابطه کاربران مرکز مانیتورینگ مرکز استان، تردد خودروی مورد نظر را در محور شهربابک به انار گزارش دادند که بدون فوت وقت، ماموران یگان امداد شهرستان شهربابک با اجرای طرح مهار و گشت زنی نامحسوس در این محور، خودروی مورد نظر را شناسایی و طی عملیاتی متوقف کردند.

سارق جواهرات انار در شهربابک دستگیر شد

سرهنگ صیفوری با اشاره به دستگیری راننده این خودرو، تصریح کرد: از این خودرو طلا و جواهرات سرقت شده به همراه مقادیری دلار به ارزش حدود چهار میلیارد ریال کشف و فرد سارق که اهل استان دیگری بود، تحویل مقامات قضایی شد.

او با قدردانی از همپوشانی پلیس شهرستان انار بیان داشت: در کنار طرح‌ها و تدابیر پیشگیرانه پلیس از مردم می‌خواهیم، اموال ارزشمند خود را به صندوق امانات بانک‌ها بسپارند و برای افزایش ضریب ایمنی، اماکن شخصی خود را به تجهیزات ایمنی از جمله سامانه مها مجهز کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری ساق جواهرات در شهر بابک – نیوز

https://www.news.ir/149388/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%82-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%A8%DA%A9/

حوادث