دسته‌ها
مقالات

دستگیری سارق و کشف ۵۰ میلیون ریال اموال سرقتی / در اصفهان رخ داد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حواث رکنا: سارق حرفه ای در اصفهان توسط پلیس شناسایی شد و به دام افتاد.

دستگیری سارق و کشف 50 میلیون ریال اموال سرقتی / در اصفهان رخ داد

به گزارش رکنا، سرهنگ “غلامرضا براتی در تشریح این خبر گفت: در پی اخبار واطلاعات واصله مبنی بر اینکه فردی به هویت معلوم در سرقت منزل و اماکن خصوصی فعالیت دارد که عوامل کلانتری ۱۴ درچه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: باهماهنگی مقام قضائی، تیمی از ماموران تخصصی کلانتری برای دستگیری متهم اعزام که طی یک عملیات غافلگیرانه متهم دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش، اموال مسروقه شامل ۱۰ کیلو کابل برق -دوعدد موتور کولر آبی، یک عد د پمپ آب، تعدادی آچار لوله گیر ودو دستگاه ضبط صوت به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون ریال کشف شد.

کشف ۵۰ فقره سرقت در اصفهان

سرهنگ براتی با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های پلیسی به ۵ فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح شهرستان اعتراف کرد افزود: متهم پس از تشکیل پرونده وشناسایی مالباختگان به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر به همشهریان توصیه کرد: جهت جلوگیری از سرقت منزل، قبل از خروج از منزل هر گونه تردد و رفت و آمد افراد مشکوک و مظنون و پرسه زن و متکدی در محله سکونت مشاهده شد به پلیس اطلاع دهید. در زمان ورود به منزل در صورت مواجه شدن با صحنه سرقت ضمن حفظ خونسردی با اطمینان لازم با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته تا اقدامات تخصصی توسط پلیس انجام و انشاا… سارقان دستگیر و مالباختگان به اموال مسروقه خود برسند. در صورتی که محوطه ساختمان و کارگاه‌ها فاقد روشنایی کافی است روشنایی لازم را تامین و برای کلیه درب‌ها به ویژه درب ورودی از قفل‌های مطمئن استفاده کنید و قفل‌هایی که کلید یدکی آن‌ها گم شده و یا برای مدتی در اختیار دیگران بوده است را تعویض کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: دستگیری سارق و کشف ۵۰ میلیون ریال اموال سرقتی / در اصفهان رخ داد – نیوز

https://www.news.ir/122418/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82-%D9%88-%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DB%B5%DB%B0-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%A7%D9%84/

حوادث