دسته‌ها
مقالات

دستگیری سارق ساختمان‌های درحال ساخت در چابهار – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: سارق حرفه‌ای اموال و مصالح ساختمان‌های در حال ساخت در چابهار به دست پلیس نقره داغ شد.

دستگیری سارق ساختمان‌های درحال ساخت در چابهار

به گزارش رکنا، سرهنگ “حیدر علی کیخای مقدم گفت: درپی وقوع چند فقره سرقت مصالح ساختمانی از منازل در حال احداث چابهار موضوع شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

او افزود: تلاش پلیس برای دستگیری سارق ادامه داشت تا اینکه ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۲ این شهرستان در ساعات نیمه شب هنگام گشت زنی هدفمند در سطح حوزه استحفاظی، به یک دستگاه خودروی پراید ۱۴۱ مشکوک و در بررسی بیشتر مشخص شد که راننده پراید در حال سرقت لوله‌ های داربست از یک ساختمان در حال احداث بوده که با اقدامی به موقع، متهم را قبل از فرار دستگیر کردند.

کشف ۱۰ فقره سرقت در چابهار

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار گفت: این متهم ۳۳ ساله پس از انتقال به کلانتری و انجام تحقیقات تخصصی، پلیس به فعالیت بزهکارانه خود اعتراف و در ادامه و در تحقیقات تکمیلی به ۱۰ فقره سرقت اموال ساختمان‌های درحال ساخت در سطح شهرستان چابهار اعتراف کرد.

سرهنگ “کیخای مقدم” در پایان از شهروندان خواست ضمن رعایت هشدار‌های پلیسی در صورت مشاهده تردد افراد مشکوک و ناشناس در مناطق مسکونی، سریعاً با ۱۱۰ تماس و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.دروی پراید علت تامه این حادثه رانندگی بوده است، گفت: رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و احترام به حقوق دیگران در راستای کنترل حوادث و سوانح در هنگام رانندگی امری ضروری است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: دستگیری سارق ساختمان‌های درحال ساخت در چابهار – نیوز

https://www.news.ir/176667/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%AD%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AF/

حوادث