دسته‌ها
مقالات

دستگیری سارق زورگیر در کمتر یک ساعت / در کرج رخ داد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت با شیوه زورگیری در منطقه حصارک، بررسی موضوع در دستور کار کلانتری ۱۶ حصارک قرار گرفت.

او افزود: بلافاصله ماموران گشت به محل سرقت اعزام و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد فردی داخل پارک در حال تردد بوده که در این حین ۲ نفر به سمت وی آمده و به زور و تهدید اقدام به سرقت اموال شخصی وی کرده و از محل متواری شده اند.

اعتراف مجرم حرفه ای به زورگیری در کرج

سرهنگ گودرزی گفت: ماموران مشخصات ظاهری سارقان را از مالباخته دریافت و با انجام اقدامات پلیسی و گشت زنی هدفمند در نقاط جرم خیز، یکی از سارقان را در خیابان‌های همجوار شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را در کمتر از یک ساعت دستگیر کردند.

او با بیان این که تلاش برای دستگیری همدست متهم ادامه دارد، افزود: متهم پس از انتقال به کلانتری به صراحت به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و با دستور مقام قضایی برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی استان ارسال شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری سارق زورگیر در کمتر یک ساعت / در کرج رخ داد – نیوز

https://www.news.ir/119872/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82-%D8%B2%D9%88%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%85%D8%AA%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D8%AF%D8%B1/

حوادث