دسته‌ها
مقالات

دستگیری سارق حرفه ای در سنندج – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سردار علی آزادی فرمانده انتظامی کردستان گفت: در پی افزایش وقوع سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان سنندج، مراتب شناسایی و دستگیری عوامل سرقت به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: با بررسی‌های میدانی و استفاده از بانک اطلاعاتی سارقان سابقه دار، سارق حرفه‌ای و سابقه دار محتویات داخل خودرو شناسایی و با اخذ نیابت قضائی، متهم طی یک عملیات پلیسی در یکی از شهرستان‌های استان آذر بایجان غربی دستگیر شد.

دستگیری سارق با ۴۰ فقره سرقت قطعات داخل خودرو در سنندج

سردار آزادی ادامه داد: متهم برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل و در تحقیقات تخصصی به عمل آمده و با ارائه شواهد و مستندات از سوی ماموران چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و به ۴۰ فقره سرقت محتویات و قطعات داخل خودرو اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی کردستان با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم اموال مسروقه زیادی کشف شده است خاطر نشان کرد: با تلاش ماموران از صحنه‌های سرقت بازسازی صحنه صورت گرفت و متهم با تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری سارق حرفه ای در سنندج – نیوز

https://www.news.ir/124857/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D9%86%D8%AF%D8%AC/

حوادث