دسته‌ها
مقالات

دستگیری سارق حرفه ای در البرز / اعتراف به ۳۰ فقره سرقت – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی البرز گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در نقاط شمالی شهرستان کرج با شیوه های مختلف، بررسی موضوع در دستور کار پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

فرمانده انتظامی البرز افزود: کارآگاهان در بررسی های اولیه خود متوجه شدند که سارق در ساعات خلوت روز ابتدا از عدم حضور صاحب خانه مطمئن شده و سپس به صورت انفرادی وارد منازل شده و اقدام به سرقت وسایل با ارزش ازجمله طلاجات، وجه نقد و لوازم الکترونیک مانند لپ تاپ کرده است.

سردار محمدیان گفت: در ادامه کارآگاهان با تلاش های شبانه روزی و به کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی سارق شدند و با بررسی سوابق وی متوجه شدند که نامبرده از سارقان حرفه ای و سابقه دار استان های البرز و تهران است.

کشف ۳۰ فقره سرقت در البرز

او با بیان این که مخفیگاه متهم در شهرستان شهریار استان تهران شناسایی شد، افزود: پس از شناسایی مخفیگاه متهم، کارآگاهان با دریافت نیابت قضایی به محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی البرز با اشاره به اعتراف متهم به ۳۰ فقره سرقت منزل در نقاط مختلف شهر کرج گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد زیادی لوازم مسرقه از جمله لپ تاپ، تلفن همراه، مودم و طلاجات و نقره جات کشف شد.

سردار محمدیان افزود: پلیس همه تلاش خود را به کار گرفته تا امنیت و حس امنیت در بین شهروندان افزایش یابد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری سارق حرفه ای در البرز / اعتراف به ۳۰ فقره سرقت – نیوز

https://www.news.ir/180940/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%84%D8%A8%D8%B1%D8%B2-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81-%D8%A8/

حوادث