دسته‌ها
مقالات

دستگیری سارق حرفه ای اصفهان – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ” حسین ترکیان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل در کلانشهر اصفهان که منجر به سرقت اموالی از قبیل طلاجات، سکه و دلار و وجوه نقد شده بود موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان با بررسی صحنه سرقت و جمع آوری مدارک و مستندات لازم رد پای یکی از سارقان سابقه دار را در این سرقت به دست آورده و پس از انجام یک سری اقدامات علمی و اطلاعاتی مخفیگاه وی را در استان البرز مورد شناسایی قرار دادند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: کارآگاهان با اخذ نیابت قضائی به محل مذکور اعزام و طی یک عملیات ویژه و ضربتی متهم را دستگیر کردند.

کشف ۲۶ فقره سرقت منزل در اصفهان

این مقام انتظامی بیان داشت: متهم که در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود، اما در مواجه با مدارک و مستندات پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی به ۲۶ فقره سرقت منزل در کلانشهر اصفهان اعتراف کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

سرهنگ ترکیان با بیان اینکه متهم در ساعات خلوت شب زنگ درب منازل را به صدا در آورده وپس از اطمینان از خالی بودن منزل باشگرد خاصی درب منزل را باز کرده و سرقت خود را انجام می‌داد گفت: به شهروندانی که در منازل آپارتمانی سکونت دارند توصیه اکید می‌کنیم هنگام خارج شدن از قفل کردن کامل درب منزل خود اطمینان حاصل کنند و برای محافظت بیشتر از در‌های ضد سرقت، نرده‌های آکاردئونی و قفل‌های دارای ضریب ایمنی بالا استفاده کرده و همچنین از نگهداری وجوه نقد و طلاجات با ارزش در منزل خودداری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری سارق حرفه ای اصفهان – نیوز

https://www.news.ir/118786/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86/

حوادث