دسته‌ها
مقالات

دستگیری سارق حرفه ای احشام در اردستان – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ “غلامرضا هاشمی زاده”فرمانده انتظامی شهرستان اردستان اظهار داشت: در پی وقوع چندین مورد سرقت احشام در شهرستان “اردستان” شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام یک سری اقدامات تخصصی موفق شدند یک سارق حرفه‌ای را در ارتباط با این سرقت‌ها شناسایی کنند، ولی مخفیگاه و محل تردد او مشخص نبود.سرهنگ هاشمی زاده اظهار داشت: بالاخره پس از چندین روز تلاش مخفیگاه این سارق مشخص شد و پس از هماهنگی‌های لازم طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

۱۳۰ راس دام سرقتی در اردستان توقیف شد

این مقام انتظامی بیان داشت: سارق دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبه رو شد به سرقت ۱۳۰ راس دام اعتراف کرد.

هاشمی زاده اضافه کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان از دامداران خواست، محل نگهداری احشام خود را به تجهیزات ایمنی ضد سرقت مجهز کنند، نگهبانان مطمئن و مورد اعتماد را به کارگیری کنند، از ورود افراد غریبه و ناشناس به محل نگهداری احشام خودداری کنند و هر گونه موضوع مشکوک مانند تردد افراد غریبه و ناشناس در اطراف محل نگهداری احشام را به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری سارق حرفه ای احشام در اردستان – نیوز

https://www.news.ir/127776/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AD%D8%B4%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/

حوادث