دسته‌ها
مقالات

دستگیری سارق حرفه‌ای با ۹۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه در ملایر – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ محمدباقر سلگی همدان اظهار داشت: به دنبال وقوع سرقت‌های متعدد در سطح شهر ملایر این موضوع به صورت ویژه در دستور کار مامورین کلانتری ۱۲ پاسداران قرار گرفت و با یک هفته کار اطلاعاتی شبانه روزی سرانجام مخفیگاه این سارق حرفه‌ای مشخص و طی هماهنگی با دستگاه قضائی در یک عملیات غافلگیرانه متهم تحت تعقیب توسط مامورین این یگان دستگیر شد.

وی افزود: بلافاصله فرد دستگیر شده تحت بازجوئی فنی و تخصصی مامورین قرار گرفت و با توجه به رویت شواهد و دلائل موجود دراین پرونده، وی به ناچار لب به اعتراف گشود و به چندین فقره سرقت شامل یک دستگاه خودرو‌ی سواری پراید هاچ بک، دو دستگاه دوچرخه، باطری خودرو، دو دستگاه دریل، یک دستگاه سنگ فرز و چندین فقره لوازم دیگر معترف شد.

دستگیری سارق حرفه‌ای در ملایر

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر عنوان کرد: با بررسی به عمل آمده ارزش ریالی اموال کشف شده ۹۰۰ میلیون ریال برآورد شده و سارق دستگیر شده نیز دارای سوابق متعددی در امر سرقت، خرید و فروش مواد مخدر و درگیری و … بوده که با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

وی افزود: برخورد سرسختانه با مجرمان از اولویت‌های انتظامی شهرستان است و با اجرای طرح‌های پیشگیرانه و توسعه اقدامات بازدارنده توفیقات مطلوبی در برخورد با مجرمان و افزایش کشف سرقت‌ها در دستور کار قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری سارق حرفه‌ای با ۹۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه در ملایر – نیوز

https://www.news.ir/179798/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%DB%B9%DB%B0%DB%B0-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%B1%DB%8C/

حوادث