دسته‌ها
مقالات

دستگیری سارق احشام در نجف آباد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ “محمد حسین باباکلانی در تشریح این خبر، گفت:در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان، با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت ۲۱ راس گوسفند از دامداری وی، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ قرار گرفت.

او افزود:ماموران پس از بررسی‌های مستمر و با استفاده از شیوه‌های تخصصی یک نفر را در ارتباط با این پرونده شناسایی و دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: فرد دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبرو شد به سرقت ۲۱ راس دام اعتراف کرد.

کشف ۲۱ راس دام مسروقه درنجف آباد

سرهنگ باباکلانی اظهار داشت: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم تحویل مراجع قضائی شد و احشام کشف شده نیز به مالک بازگردانده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد در پایان از دامداران خواست، محل نگهداری احشام خود را به تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز کنند، از نگهبانان مطمئن و مورد اعتماد استفاده کنند، از ورود افراد ناشناس که تحت عنوان مشتری دام به شما مراجعه می‌کنند به محل نگهداری احشام خودداری و هر گونه موضوع مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری سارق احشام در نجف آباد – نیوز

https://www.news.ir/149419/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82-%D8%A7%D8%AD%D8%B4%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D8%AC%D9%81-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D8%AF/

حوادث