دسته‌ها
مقالات

دستگیری سارقان لوازم خودرو در یاسوج – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ کیقباد مصطفایی جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه گزارش هایی مبنی بر سرقت لوازم و محتویات خودرو‌های شهروندان در مناطق راهنمایی، ترمینال، بلوار ابوذر در شهر یاسوج دریافت شد گفت: دستگیری سارقان در دستور کار ویژه پلیس قرار گرفت و دستورات لازم برای دستگیری سارقان به تیم‌های گشتی پلیس ابلاغ شد.

سرهنگ مصطفایی افزود: در شامگاه چند روز گذشته، در پی وقوع چند فقره سرقت در محلاتی از یاسوج و اظهارات مالباختگان مبنی بر انجام سرقت توسط ۴ نفر سرنشین خودروی پژو پارس مشکی، ماموران انتظامی شهرستان بویراحمد در یکی از خیابان‌های منطقه راهنمایی، خودروی مذکور را با چهار سرنشین که در حال سرقت بودند مشاهده کردند.

او گفت: سارقان به محض رؤیت مأموران با ایجاد تصادف عمدی با خودروی پلیس فرار کردند.

جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: با فرار سارقان، مأموران به آنان دستور ایست داده که راننده خودرو سارقان بدون توجه به دستور پلیس، با افزایش سرعت و حرکات مخاطره آمیز و بعضاً به صورت خلاف جهت با پرتاب سنگ و کلوخ به سمت خودروی پلیس؛ به بیرون از شهر فرار کردند.

تعغیب و گریز پلیسی در یاسوج / پشت پرده تیراندازی در یاسوج

سرهنگ کیقباد مصطفایی گفت: مأموران ابتدا به شلیک چند تیر هوایی اقدام کردند و در ادامه لاستیک‌های خودرو را مورد هدف گلوله قرار داده و در نهایت خودرو سارقان در روستا‌های نزدیک شهر یاسوج توقیف شد.

او افزود: با توجه به کوهستانی بودن منطقه و تاریکی هوا، دو نفر از سارقان متواری و دو نفر دیگر دستگیر و خودرو نیز به پارکینگ انتقال داده شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان بیان کرد: موضوع تحت بررسی و پیگیری است ضمن اینکه از داخل خودرو سارقان نیز تجهیزات مسروقه‌ای شامل پخش خودرو، مدارک شناسایی و تعدادی سوئیچ خودرو کشف و ضبط شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری سارقان لوازم خودرو در یاسوج – نیوز

https://www.news.ir/124778/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82%D8%A7%D9%86-%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D9%88%D8%AC/

حوادث