دسته‌ها
مقالات

دستگیری سارقان سابقه دار در سنندج – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سردار علی آزادی فرمانده انتظامی کردستان گفت:در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سنندج شناسایی و دستگیری سارق و یا سارقان احتمالی در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و با انجام کار اطلاعاتی گسترده و تلاش چندین روزه، باند سه نفره سارقین شناسایی شدند.

او افزود: پلیس با جمع آوری اطلاعات و مستندات لازم با هماهنگی مراجع قضایی در یک عملیات مشترک سه سارق را در مخفیگاه‌شان در سنندج دستگیر کردند که آن‌ها در تحقیقات اولیه به پنج فقره سرقت منزل اعتراف و با راهنمایی آن‌ها یک مالخر نیز دستگیر شد که در این رابطه اموال مسروقه از منزل او حین بازرسی کشف شد.

سردار آزادی یادآور شد: با راهنمایی سارقان دستگیر شده و با حضور شکات محل‌های سرقت بازسازی شد سپس پرونده آنان تکمیل و به دادسرا ارسال و با قرار صادره روانه زندان شدند.

کشف ۲۵ فقره سرقت در سنندج

فرمانده انتظامی کردستان افزود: همچنین در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در سنندج، شناسایی و دستگیری سارق و یا سارقان احتمالی در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سردار آزادی تاکید کرد: با انجام کار اطلاعاتی گسترده و تلاش چندین روزه کارآگاهان پلیس آگاهی استان باند سه نفره سارقان سیم برق شناسایی شد.

اوگفت: پلیس با جمع آوری اطلاعات و مستندات لازم با هماهنگی مراجع قضایی در یک عملیات مشترک سه نفر سارق را در شهر سنندج دستگیر کرد که در تحقیقات به ۲۵ فقره سرقت تجهیزات سیم و کابل برق اعتراف و در این رابطه اموال مسروقه نیز از آن‌ها کشف شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: دستگیری سارقان سابقه دار در سنندج – نیوز

https://www.news.ir/171551/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D9%86%D8%AF%D8%AC/

حوادث