دسته‌ها
مقالات

دریای خزر دو قربانی گرفت – نیوزبازنشر خبر از news.ir

رکنا: دو نوجوان ساکن بخش لوندویل شهرستان آستارا به دلیل عدم‌آشنایی با فنون شنا در نقاط خطرآفرین آب‌های سواحل این شهرستان غرق شدند.

دریای خزر دو قربانی گرفت

به گزارش رکنا، بخشدار بخش لوندویل شهرستان آستارا از غرق شدن دو نوجوان ۱۴ و ۱۵ ساله در دریای کاسپین خبر داد و اظهار کرد: این حادثه، عصر امروز در نقاط خطرآفرین آب‌های سواحل لوندویل رخ داده است. توحید کرم‌زاده افراد غرق‌شده را ساکن روستای چلوند از توابع بخش لوندویل شهرستان آستارا دانست و تصریح کرد: این دو نوجوان به همراه یک فرد دیگر در حال شنا در نقاط خطرآفرین بودند که به دلیل عدم‌آشنایی با فنون شنا، گرفتار امواج دریا می‌شوند که در نتیجه دو نفر فوت و یک نفر نجات پیدا می‌کند.

بخشدار بخش لوندویل شهرستان آستارا با بیان اینکه جسد یکی از فوتی‌ها هنوز پیدا نشده است، خاطرنشان کرد: جست‌و‌جو برای پیدا کردن پیکر او توسط نیروهای هیأت نجات‌غریق و غواصی، امدادگران جمعیت هلال‌احمر و بومیان منطقه هم‌چنان ادامه دارد.

به گزارش فارس، ناجیان هیأت نجات‌غریق و غواصی شهرستان آستارا از زمان استقرار در طرح‌های سالم‌سازی سواحل این شهرستان، حدود ۳۰ نفر از شهروندان و گردشگران را از غرق شدن در آب‌های کاسپین نجات داده‌‌اند که این نخستین غریق این شهرستان در سال ۹۹ است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: دریای خزر دو قربانی گرفت – نیوز

https://www.news.ir/140776/%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B2%D8%B1-%D8%AF%D9%88-%D9%82%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA/

حوادث