دسته‌ها
مقالات

درگیری فیزیکی شدید دو مسافر بخاطر ماسک نزدن! + فیلم – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان ترس و وحشت ایجاد کرده است و به همین دلیل شهروندان در کشور‌های مختلف با رعایت بهداشت فردی تلاش می‌کنند تا حد امکان از شیوع و ابتلا به آن پیشگیری کنند. کشور انگلیس نیز یکی از کشور‌های درگیر با کرونا است که تاکنون ابتلای بیش از ۳۱۲ هزار نفر به این ویروس در این کشور قطعی شده است.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است درگیری فیزیکی شدید دو شهروند انگلیسی در یکی از مترو‌های شهر لندن را به تصویر می‌کشد. در این اتفاق که در یکی از قطار‌های متروی شلوغ لندن رخ داد یکی از مسافران به دلیل استفاده نکردن از ماسک مورد حمله قرار گرفت.

در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود که دو مسافر برای لحظاتی به صورت لفظی با هم درگیر شده و سپس با مشت به جان هم میفتند. این ویدئو نشان می‌دهد آن‌ها پس از پرتاب مشت به سمت یکدیگر با هم گلاویز شده و سپس روی کف واگن مترو میفتند. در این ویدئو صدای دو مسافر که با الفاظی زشت یکدیگر را مورد خطاب قرار می‌دهند شنیده می‌شود. در ادامه یکی از مسافران دیگر وارد عمل شد و تلاش کرد تا طرفین درگیری را از هم جدا و آرام نماید. بنا به گفته مسافران این درگیری هنگامی آغاز شد که مردی که لباس زردرنگ بر تن داشت ماسک نزده بود.

گفتنی است؛ استفاده از ماسک یکی از مهمترین راه‌های جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا است. یافته‌های جدید در آمریکا نشان می‌دهد بیش از ۴۰ درصد افرادی که به کرونا مبتلا بوده اند هیچ علائمی نداشته اند و به همین دلیل استفاده از ماسک نقشی بسیار مهم در جلوگیری از ابتلا به این ویروس خواهد داشت.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

لینک منبع: درگیری فیزیکی شدید دو مسافر بخاطر ماسک نزدن! + فیلم – نیوز

https://www.news.ir/148343/%D8%AF%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%81%DB%8C%D8%B2%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D9%88-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9/

حوادث